Usługi IT dla Twojej firmy i organizacji

Twoja firma, Twoja organizacja, Twoja okazja do zdobycia klienta lub partnera społecznego są wszędzie tam, gdzie jesteś. Nie musisz się przejmować technologią, serwerami, systemami. By korzystać z fajnych rozwiązań ułatwiających pracę i życie nie musisz zatrudniać informatyka na stałe. Pomogę Ci zorganizować biznes tak aby wszystkie narzędzia informatyczne podążały za Tobą, gdziekolwiek będziesz, zawsze masz dostęp do swoich danych lub systemów.

I po prostu pracuj wygodnie.

Na początek najważniejsze.

BEZPIECZEŃSTWO

Automatyczne kopie zapasowe

Użytkownicy komputerów dzielą się na tych, którzy wykonują kopie zapasowe swoich danych oraz na tych, którzy BĘDĄ je wykonywali. W przypadku awarii dysku lub całego komputera tylko kopia zapasowa uratuje Twoje dane.

Przywracanie utraconych danych

Jeśli nie posiadasz kopii zapasowych lub usunąłeś przypadkiem coś ważnego, mogę się podjąć próby odzyskania utraconych danych.

Bezpieczeństwo poufnych danych

Bez względu na miejsce pracy, przetwarzamy mniej lub bardziej poufne informacje. Mogą to być dane finansowe lub osobowe. Niestety wszystkie te informacje mogą zostać skradzione przez niepowołane osoby.

Usuwanie złośiwego oprogramowania

Mimo najlepszej ochrony antywirusowej może się zdarzyć, że komputer zostanie zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Pamiętaj, że najsłabszym ogniwem ochrony antywirusowej jest zazwyczaj człowiek.

Konfiguracja firewalli

Firewall to oprogramowanie pozwalające zabezpieczyć nasze komputery i serwery przed atakami. Firewall pozwala określić, które z elementów sieci są godne zaufania i odpowiednio filtrować dostęp do sieci lokalnej.

Prywatność i zabezpieczenie przed szpiegowaniem

Szpiegują nas systemy operacyjne, aplikacje, strony internetowe. Każde z nich chce uzyskać jak najwięcej informacji o Tobie, by móc je później wykorzystać do różnych celów, m.in. handlowych. Szanuj swoją tożsamość i prywatność w sieci

Technologia ma pomagać, a nie zabierać czas.

WYGODNA I EFEKTYWNA PRACA

Synchronizacja plików między komputerami i urządzeniami mobilnymi

Jeśli zdarza Ci się zabierać pracę do domu, w podróż, albo pracować na kilku urządzeniach, to proponowane przeze mnie rozwiązania sprawią, że przenoszenie plików stanie się to znacznie łatwiejsze i intuicyjne. Koniec z pendrive’ami i wysyłaniem samemu sobie plików na e-mail.

Drukarki i udziały sieciowe

Wspólna praca będzie łatwiejsza, gdy na wielu komputerach będziecie mieli dostęp do tych samych katalogów, plików oraz drukarek.

Zdalne logowanie na komputery w firmie

Dzięki temu rozwiązaniu możesz pracować na swoich firmowych komputerach będąc gdziekolwiek na świecie. Zapomniałeś wystawić fakturę, przygotować ofertę lub wykonać inną czynność służbową? Z tym rozwiązaniem nie stanowi to problemu.

Zdalna pomoc techniczna

Drobne problemy z komputerem? Wiele usterek mogę usunąć zdalnie, bez przyjeżdżania do Twojej firmy.

Wdrażanie metod organizacji pracy Kanban i Kaizen

Dzięki tym metodom lepiej zorganizujesz pracę swoją i współpracowników i utrzymasz pozytywne efekty na dłużej. Koniec marnowania Twojego cennego czasu.

Twoje narzędzia pracy.

OPROGRAMOWANIE

Audyt licencji na oprogramowanie

Sprawdzę, czy na każde używane oprogramowanie posiadasz ODPOWIEDNIĄ licencję. Jeśli nie, to pomogę Ci w zakupie licencji lub znajdę bezpłatne odpowiedniki.

Przyspieszanie działania systemu operacyjnego

Z biegiem czasu każdy system Windows zaczyna pracować wolniej, aż w końcu po kilku latach szybkość działania komputera może stać się nieznośna. Pomogę Ci przywracając normalną, szybką i stabilną pracę Twojego komputera.

Instalacja i aktualizacja oprogramowania i sterowników

Pomagam rozwiązywać problemy z instalacją lub aktualizacją oprogramowania i sterowników urządzeń.

Wirtualizacja systemów operacyjnych

Dzięki tej usłudze uruchomisz kilka systemów operacyjnych JEDNOCZEŚNIE na jednym komputerze. Jest to przydatne rozwiązanie, gdy korzystasz ze starszego oprogramowania wymagającego starszego systemu operacyjnego. Korzystając z wirtualizacji możesz kilka komputerów zamienić na jeden.

Twoje narzędzia pracy.

SPRZĘT

Wymiana, modernizacja, rozbudowa sprzętu

Wymieniam sprzęt komputerowy i biurowy, rozbudowuję i modernizuję posiadane komputery. Odświeżam i unowocześniam Twoje stanowiska pracy.

Konfiguracja komputerów, drukarek, telefonów, urządzeń sieciowych

Konfiguruję komputery, drukarki, telefony, tablety, urządzenia sieciowe, tak by były gotowe do pracy w Twojej organizacji.

Dotrzyj do nowych klientów.

MARKETING

Tworzenie i obsługa wizytówek firmowych w Google i Bing

Utworzę wizytówki Twojej organizacji w Google i Bing - dwóch najpopularniejszych wyszukiwarkach. Dzięki temu będziesz jeszcze lepiej widoczny w sieci dla potencjalnych kontrahentów.

Tworzenie i obsługa kampanii reklamowych w Google, Bing i Facebooku

Utworzę i obsłużę dla Ciebie kampanie reklamowe w najpopularniejszych miejscach w sieci - w Google, Bing i na Facebooku.

Jakie są Twoje potrzeby?

Jaki problem chciałbyś rozwiązać w Twojej firmie lub organizacji?

Co zajmuje Ci zbyt wiele czasu?

Opowiedz mi o swoich potrzebach, a na pewno znajdę rozwiązanie.