Strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji

Strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji  to dobry sposób na dotarcie do społeczności i przedstawienie jej swoich działań, misji i możliwości zaangażowania się.

Ponad 25 milionów Polaków codziennie korzysta z internetu. Średni czas korzystania z sieci to ponad 6 godzin dziennie! Warto wykorzystać tę okazję, ponieważ każdy z internautów może być Twoim potencjalnym partnerem społecznym, odbiorcą Twoich działań albo w może się zaangażować w inny sposób.

Własna, profesjonalna strona internetowa to szereg korzyści dla Stowarzyszenia lub Fundacji. Zacznijmy od faktu, że dzięki witrynie łatwo i szybko dotrzesz do swoich potencjalnych partnerów społecznych oraz przedstawisz im swoją misję, sposoby działania i dotychczasowe osiągnięcia. Duże znaczenie ma też możliwość integracji z mediami społecznościowymi, uruchomienia forum dyskusyjnego, newslettera i innych funkcji przydatnych dla organizacji pozarządowej.

Profesjonalne strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji

Na co zwracam szczególną uwagę podczas tworzenia strony internetowej?

Widoczność w wyszukiwarkach

Chcemy, by czytelnik mógł jak najszybciej odnaleźć witrynę Twojej organizacji w Internecie i by pozytywnie wyróżniał ją wizerunek Twojej Organizacji.

Zorientowanie na czytelnika

Strony, które tworzę są przyjazne, intuicyjne i łatwe w obsłudze dla użytkownika, by jak najszybciej mógł poznać Twoją Organizację, zaangażować się lub skontaktować.

Responsywność

Twój potencjalny partner społeczny może przeglądać Twoją witrynę w tramwaju, w kolejce w sklepie, na laptopie, tablecie, telefonie. Responsywność nie jest już tylko opcją, ale jest wręcz niezbędna.

Bezpieczeństwo

Internet roi się od zagrożeń. Jeśli strona nie będzie dobrze zabezpieczona, to złośliwe oprogramowanie może zniszczyć efekt Twojej pracy, nadszarpując jednocześnie zaufanie do Twojej organizacji. Możesz także paść ofiarą kradzieży danych.

Skalowalność

Twoja Organizacja będzie się rozwijała, a Twoja witryna musi za nią nadążać. Będziesz mieć możliwość dodawania nowych elementów na stronę, tak by komponowały się z istniejącymi.

Łatwa i szybka edycja

Witryna będzie tak skonstruowana, by można było ją szybko i samodzielnie edytować i rozbudowywać.

Wiem, czego potrzebujesz

Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy. Byłem jego członkiem przez ponad 8 lat, w tym przez 5 lat pełniłem funkcje prezesa lub wiceprezesa. Tematyka zrównoważonego rozwoju cały czas jest mi bliska.

Znam potrzeby, problemy i możliwości małych organizacji oraz wiem jak im pomagać, by mogły sprawniej realizować swoje cele. Natomiast na stronie internetowej Twojej Organizacji nie zabraknie tak ważnych elementów jak newsletter, dotacje online, forum dyskusyjne, integracja z mediami społecznościowymi itp.

Wszystko pod kontrolą

Początki w zarządzaniu witryną mogą być trudne i przecież nie każdy jest specjalistą we wszystkim. Dlatego chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. A jeśli nie masz czasu na zajmowanie się stroną internetową, to zaproponuję Ci pełną opiekę, obejmującą m.in.

Tworzenie i aktualizacja podstron

Wykonywanie kopii zapasowych

Usuwanie błędów i usterek

Zapewnienie bezpieczeństwa witryny

Zdalne wsparcie techniczne

i wiele innych.

Rozpocznijmy współpracę

Opowiedz mi o swojej Organizacji Pozarządowej i rozpocznijmy pracę nad projektem strony internetowej, która zaangażuje społeczność.