Strony internetowe dla Stowarzyszeń i Fundacji

Strona internetowa dla Stowarzyszenia lub Fundacji to najszybsza i najtańsza forma dotarcia do potencjalnych nowych członków, wolontariuszy, partnerów.

Poinformujesz swoją okolicę, region lub cały świat o swoich działaniach na rzecz społeczności.

Ponad 25 milionów Polaków codziennie korzysta z internetu. Każdy z nich może być Twoim potencjalnym partnerem w działalności społecznej.

Przez blisko 10 lat aktywnie działałem w organizacji pozarządowej. Wiem, jak powinna funkcjonować w Internecie, by angażować społeczność, zachęcać do współpracy i budować pozytywny wizerunek.

Jaka będzie strona, którą stworzę dla Twojej organizacji pozarządowej?

Bezpieczna

Internet roi się od zagrożeń. Jeśli strona nie będzie dobrze zabezpieczona, to złośliwe oprogramowanie może zniszczyć efekt naszej pracy, nadszarpując jednocześnie zaufanie do Twojej firmy lub organizacji. Możesz także paść ofiarą kradzieży danych.

Responsywna

Internet jest wszędzie. Potencjalny czytelnik może zapoznać się z Twoją organizacją w tramwaju, w kolejce w sklepie, na laptopie, tablecie, telefonie. Musimy zapewnić mu wygodne korzystanie ze strony na dowolnym urządzeniu.

Skalowalna

Twoja organizacja będzie się rozwijała, a strona musi za nią nadążać. Musisz mieć możliwość dodawania nowych elementów na stronę, tak by komponowały się z istniejącymi.

Pod dobrą opieką

Zaproponuję Ci pełną opiekę nad Twoją stroną - aktualizacje, audyty bezpieczeństwa, konfiguracje, dodawanie treści i modułów, konfiguracja hostingu itd - zadbam o Twój wizerunek w Internecie.

Widoczna w wyszukiwarkach

Chcemy, by klient po wpisaniu w wyszukiwarkę słów kojarzących się z naszymi usługami znalazł właśnie naszą firmę lub organizację. Wymaga to pracy i zaangażowania, ale efekty są tego warte.

Zorientowana na czytelnika

Pamiętaj, że tworzymy stronę internetową dla naszego potencjalnego klienta, partnera, wolontariusza. Strona musi być dla niego przyjazna, intuicyjna, łatwa w obsłudze, a odpowiedzi na nurtujące go pytania musi znaleźć jak najszybciej. Ważna jest także estetyka strony i szybkość działania.

Łatwa w edycjj

Strona będzie tak skonstruowana, by organizacja mogła samodzielnie ją edytować i rozbudowywać. W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie.

Oczywiście przed stworzeniem strony internetowej dla Twojej firmy potrzebujemy m.in. hostingu, domeny, bazy danych… ale nie martw się.

Zajmę się wszystkim – od początku do końca

Przejdźmy do konkretów

Krótko opowiem o etapach pracy oraz o tym, co będzie mi do niej potrzebne, a także o kosztach utworzenia i utrzymania strony internetowej.

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Masz dodatkowe pytania?