Strony internetowe dla małych firm

Strona internetowa dla małej firmy to najszybsza i najtańsza forma reklamy dla Twojej firmy. Pracuje dla Ciebie całodobowo i ma nieograniczony zasięg terytorialny.

Ponad 25 milionów Polaków codziennie korzysta z internetu. Średni czas korzystania z sieci to ponad 6 godzin dziennie! Warto wykorzystać tę okazję, ponieważ każdy z internautów może być Twoim potencjalnym klientem.

Własna, profesjonalna strona internetowa to szereg korzyści dla firmy. Najważniejszy jest oczywiście fakt, że łatwo i szybko dotrzesz do klientów oraz przedstawisz im swoją ofertę. Duże znaczenie ma też możliwość budowana pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki.

Profesjonalna strona internetowa dla małej firmy

Na co zwracam szczególną uwagę podczas tworzenia strony internetowej?

Widoczność w wyszukiwarkach

Chcemy, by klient po wpisaniu w wyszukiwarkę słów kojarzących się z Twoimi usługami znalazł właśnie Twoją firmę. Posiadanie czołowej pozycji w Google jest warte każdej włożonej pracy.

Zorientowanie na czytelnika

Strony, które tworzę są przyjazne, intuicyjne i łatwe w obsłudze dla użytkownika, by jak najszybciej mógł poznać Twoją ofertę lub skontaktować się z Tobą.

Responsywność

Twój potencjalny klient może przeglądać Twoją ofertę w tramwaju, w kolejce w sklepie, na laptopie, tablecie, telefonie. Responsywność nie jest już tylko opcją, ale jest wręcz niezbędna.

Bezpieczeństwo

Internet roi się od zagrożeń. Jeśli strona nie będzie dobrze zabezpieczona, to złośliwe oprogramowanie może zniszczyć efekt Twojej pracy, nadszarpując jednocześnie zaufanie do Twojej firmy lub organizacji. Możesz także paść ofiarą kradzieży danych.

Skalowalność

Twoja firma będzie się rozwijała, a Twoja witryna musi za nią nadążać. Będziesz mieć możliwość dodawania nowych elementów na stronę, tak by komponowały się z istniejącymi.

Łatwa i szybka edycja

Witryna będzie tak skonstruowana, by można było ją szybko i samodzielnie edytować i rozbudowywać.

Wszystko pod kontrolą

Początki w zarządzaniu witryną mogą być trudne i przecież nie każdy jest specjalistą we wszystkim. Dlatego chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. A jeśli nie masz czasu na zajmowanie się stroną internetową, to zaproponuję Ci pełną opiekę, obejmującą m.in.

Tworzenie i aktualizacja podstron

Wykonywanie kopii zapasowych

Usuwanie błędów i usterek

Zapewnienie bezpieczeństwa witryny

Zdalne wsparcie techniczne

i wiele innych.

Rozpocznijmy współpracę

Opowiedz mi o swojej firmie i rozpocznijmy pracę nad projektem Twojej profesjonalnej strony internetowej.