Kontakt

[separator_with_icon icon=”fa-envelope” color=”#ffba00″]

Tworzę strony internetowe dla małych firm, obsługuję strony i sklepy internetowe, świadczę usługi informatyczne dla małych firm oraz organizacji pozarządowych.

Mój główny obszar działania to Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Aleksandrów, Brodnica, Barcin, Chełmno, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Janikowo, Kcynia, Kruszwica, Lipno, Łabiszyn, Mogilno, Nakło, Nowe, Radziejów, Rypin, Skępe, Sępólno Krajeńskie, Szubin, Świecie, Tuchola, Wąbrzeźno, Żnin, ale także inne miasta w całej Polsce.

Kilka słów o mnie

[separator_with_icon icon=”fa-envelope” color=”#ffba00″]

Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy. Byłem jego członkiem przez ponad 8 lat, w tym przez 5 lat pełniłem funkcje prezesa lub wiceprezesa. Tematyka zrównoważonego rozwoju cały czas jest mi bliska. Znam potrzeby, problemy i możliwości małych organizacji oraz wiem jak im pomagać, by mogły sprawniej realizować swoje cele.

 

Na blogu staram się opowiadać ciekawe historie z Bydgoszczą w tle – na nowo, bez przynudzania i patosu. Poza tym interesuję się transportem publicznym, architekturą i urbanistyką, klockami Lego i wieloma innymi rzeczami 😉