Kontakt

Tworzę strony internetowe dla małych firm, obsługuję strony i sklepy internetowe, świadczę usługi informatyczne dla małych firm oraz organizacji pozarządowych.

Mój główny obszar działania to Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Aleksandrów, Brodnica, Barcin, Chełmno, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Janikowo, Kcynia, Kruszwica, Lipno, Łabiszyn, Mogilno, Nakło, Nowe, Radziejów, Rypin, Skępe, Sępólno Krajeńskie, Szubin, Świecie, Tuchola, Wąbrzeźno, Żnin, ale także inne miasta w całej Polsce.

Kilka słów o mnie

Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy. Byłem jego członkiem przez ponad 8 lat, w tym przez 5 lat pełniłem funkcje prezesa lub wiceprezesa. Tematyka zrównoważonego rozwoju cały czas jest mi bliska. Znam potrzeby, problemy i możliwości małych organizacji oraz wiem jak im pomagać, by mogły sprawniej realizować swoje cele.

 

Lubię podróżować po Polsce. Uważam, że nasz kraj jest fascynujący. Każdy region, każde miasto ma swoją niepowtarzalną historię i klimat. Z podróżami wiąże się zainteresowanie historią Polski oraz architekturą i urbanistyką.

 

No a jeśli podróżować, to tylko pociągiem – to moja kolejna wielka miłość. Z pociągami wiąże się też słabość do klocków Lego, bo najlepsze połączenie to pociągi z klocków Lego 😉